+389 75 414 081

1157

34,00 ден

In stock

SKU: 120 Категорија
SHARE

Информации

Транспорт
Моментално нудиме карго превоз во Македонија и Косово. Цената за испорака ја одредува карго компанијата врз основа на големината и тежината на нарачката.

Помош
Контактирајте не на +389 75 414 081, или испратете ни имејл на [email protected].

Спецификации

Тежина 1,65 g
Димензии 24,2 × 10,7 cm
Бренд

Боја

Cream, Green, White

Форма

Правоаголник

Material

Картон

ПОКАНА

Сите покани се карактеризираат со квалитет и дизајн.

ACCOUNT
Листа на желби
Листа на желби
Влез
Креирај сметка

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our политика за приватност.

Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

1157

34,00 ден

In stock

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби!