+389 75 414 081

50 564

250,00 ден

Овој модел на покана е направена од картон и има кадифена декорација. Достапен е со гаранција за најдобра цена.

Достапно по нарачка

Категории ,
SHARE

Информации

Транспорт
Моментално нудиме карго превоз во Македонија и Косово. Цената за испорака ја одредува карго компанијата врз основа на големината и тежината на нарачката.

Помош
Контактирајте не на +389 75 414 081, или испратете ни имејл на [email protected].

Спецификации

Тежина 147 g
Димензии 16 × 24 cm
Бренд

Боја

Gold, White

Форма

Правоаголник

Material

Картон, Пластика

ПОКАНА

Сите покани се карактеризираат со квалитет и дизајн.

ACCOUNT
Листа на желби
Листа на желби
Влез
Креирај сметка

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our политика за приватност.

Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

50 564

250,00 ден

Достапно по нарачка

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби!