+389 75 414 081

Kontakt

Si mund t'ju ndihmojmë?

Ekipi ynë është profesional në materialet, procesin dhe pasionin për thirjet.  Pavarësisht nëse jeni duke shfletuar faqen tonë ose duke vizituar zyrën tonë, ne jemi gjithmonë të gatshëm të ndajmë njohuritë tona të thella dhe të kuptuarit e artit të thirjeve. Nëse keni ndonjë pyetje specifike, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni duke plotësuar formularin ose duke n’a telefonuar në +389 75 414 081.

Orari i punës

E hënë – E shtunë 10:00 – 18:00
E diel – MBYLLUR

Informata

Adresa

Gjoce Stojçevski 1200 Tetovë, Maqedonia e Veriut

Na kontaktoni
  ACCOUNT
  Përzgjedhje
  Përzgjedhje
  Hyrje
  Krijo një llogari

  Te email adresa juaj do të dërgohet një link për të caktuar një fjalëkalim të ri.

  Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our rregulla privatësie.

  Kthim i fjalëkalimit

  Humbët fjalëkalimin tuaj? Ju lutemi, jepni emrin tuaj të përdoruesit ose adresën email. Përmes email-i do të merrni një lidhje për krijim fjalëkalimi të ri.

  SHPORTA 0