+389 75 414 081

80911

240,00 ден

Në dispozicion me porosi (10 ditë pune)

Kategori: ,
SHARE

Informacione

Transporti
Aktualisht ofrojmë transport me kargo në Maqedoni dhe Kosovë. Çmimi i transportit vendoset nga kompania e kargos në bazë të madhësisë dhe peshës së porosisë.

Asistencë
Na kontaktoni në +389 75 414 081, ose na dërgoni email në [email protected].

Specifikat

Peshë 97 g
Përmasa 18,3 × 25 cm
Brend

Ngjyra

Blue, Silver, White

Forma

Drejtkëndësh

Material

Kadife, Karton

FTESA

Të gjitha ftesat karakterizohen nga cilësia dhe dizajni.

ACCOUNT
Përzgjedhje
Përzgjedhje
Hyrje
Krijo një llogari

Te email adresa juaj do të dërgohet një link për të caktuar një fjalëkalim të ri.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our rregulla privatësie.

Kthim i fjalëkalimit

Humbët fjalëkalimin tuaj? Ju lutemi, jepni emrin tuaj të përdoruesit ose adresën email. Përmes email-i do të merrni një lidhje për krijim fjalëkalimi të ri.

80911

240,00 ден

Në dispozicion me porosi (10 ditë pune)

SHPORTA 0

E shtuar në listën e përzgjedhjeve!