+389 75 414 081

9197

20,00 ден

Ky model i ftesës është i punar nga kartoni dhe ka dekor prej kadifjeje. Është dispozicion me garancion e çmimit më të mirë.

Në stok

Kategori:
SHARE

Informacione

Transporti
Aktualisht ofrojmë transport me kargo në Maqedoni dhe Kosovë. Çmimet e transportit i gjeni ne brzapratka.com

Asistencë
Na kontaktoni në +389 75 414 081, ose na dërgoni email në [email protected].

Specifikat

Përmasa 14 × 14 cm
Brend

Ngjyra

Brown, White

Forma

Katror

Material

Letër

FTESA

Të gjitha ftesat karakterizohen nga cilësia dhe dizajni.

ACCOUNT
Përzgjedhje
Përzgjedhje
Identifikohu
Krijo një llogari

Te email adresa juaj do të dërgohet një link për të caktuar një fjalëkalim të ri.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our rregulla privatësie.

Kthim i fjalëkalimit

Keni humbur fjalëkalimin tuaj? Ju lutemi shkruani username-in ose email adresën. Do të pranoni një link për të krijuar fjalëkalim të ri përmes emailit.

9197

20,00 ден

Në stok

SHPORTA 0

E shtuar në listën e përzgjedhjeve!